‘Kaçamak’ Filminin Çekimleri Tamamlandı

Manşet Türkiye

Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler serisinin ilki olan ‘Kaçamak’ın çekimleri sona erdi. Yılmaz, önümüzdeki günlerde serinin ikinci filmi ‘2 Arada’ için yeniden setlere dönecek.

Cem Yılmaz’ın yeni filmi ‘Karakomik Filmler’ serisinin ilki olan ‘Kaçamak’ın çekimleri tamamlandı. Çekimleri Bodrum ve İstanbul’da gerçekleştirilen film, 4 arkadaşın çıktıkları tatil sırasında başlarına gelen olayları eğlenceli bir dille anlatıyor.

Otel sahibi ‘Alpay’ rolündeki Cem Yılmaz’a başrolerde Can Yılmaz, Zafer Algöz, Necip Memili ve Özkan Uğur eşlik ederken  filmin kadın oyuncularından Nilperi Şahinkaya bir bilim kadınını canlandırdı. ‘Kaçamak’ın oyuncu kadrosu önümüzdeki hafta da Karakomik Filmler serisinin ikinci filmi olan ‘2 Arada’ için sete girecek.

Birbirinden bağımsız senaryoya sahip ve orta metraj olan ‘Kaçamak’ ile ‘2 Arada’ ocak ayından itibaren tek biletle arka arkaya izlenebilecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up