“KAÇAK MUD”, TV’de İlk Kez D-Smart’ta

TV'de Sinema

2012 yılında uluslararası Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye’ye aday olan “KAÇAK MUD”, sıradışı bir aşk ve dram filmi.  Sevdiği kadın Juniper için suç işleyen Mud’un başına gelenleri anlatan “KAÇAK MUD”, TV’de ilk kez ve sadece D-Smart 5. Kanal Moviesmart Gold ve HD’de bu akşam saat 22:40’da duygusal  sinemaseverlerle buluşacak.

IMG_8314.CR2

Matthew McConaughey, Reese Witherspoon ve Michael Shannon’ın başrollerini paylaştığı başarılı filmin yönetmen koltuğunda Jeff Nichols bulunuyor. Henüz üçüncü uzun metrajına imza atan ve ilk iki filmi Take Shelter ve Shotgun Stories ile sinema kariyerine başarılı ve iddialı bir giriş yapan Jeff Nichols, filmin ayrıca senaristliğini de üstlenmiş.

Kanundan ve kelle avcılarından kaçmaya çalışan bir mültecinin dramı

Tehlikeli ve karizmatik kanun kaçağı Mud, deliler gibi aşık olduğu Juniper için işlediği bir suç nedeniyle hem kanun görevlileri hem de ödül avcıları tarafından aranırken, küçük bir adanın izbe köşesine gizlenmek durumunda kalır. Bu bölgede dolaşmakta olan 14 yaşındaki Ellis ve en yakın arkadaşı Neckbone’un Mud ile karşılaşmaları da bu vesileyle gerçekleşir ve kısa zamanda aralarında ilginç bir iletişim oluşur. Ne pahasına olursa olsun Juniper’e kavuşmakta kararlı olan Mud’ın anlattığı bu trajik aşk hikayesi, iki genci de derinden etkiler. Hal böyle olunca, Mud’a yardım etmeye karar verirler

Film: ”KAÇAK MUD”

Tarih: 20 Temmuz Cumartesi

Saat: 22:40

Kanal: MovieSmart Gold & Moviesmart Gold HD

Künye:

Yönetmen: Jeff Nichols

Oyuncular: Matthew McConaughey, The Sheridan, Jacob Lofland, Reese Witherspoon, Michael Shannon

Yapım Yılı: 2012

Tür: Drama

Konu: Tehlikeli ve karizmatik kanun kaçağı Mud, deliler gibi aşık olduğu Juniper için işlediği suç yüzünden küçük bir adaya kaçmak zorunda kaldır. Hem kanun görevlileri hem de ödül avcılarıyla uğraşmak zorunda kalan Mud, adada iki genç ile tanışır. Ellis ve Neckbone, bu büyük aşk karşısında Mud’a yardım etmeye karar verirler. Mud, deliler gibi aşık olduğu Juniper’e kavuşabilecek mi?

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up