Justin Bieber “Batman Vs Superman” Filminde mi Oynayacak?

Dünya

ea7b6e621cdb11e3b39022000aa80567_7-copy-2

Batman ve Superman’i bir araya getirecek olan bir filmin çekileceği haberi bir kaç hafta önce ajanslara düşmüş, başrollerde Ben Affleck’i göreceğimiz duyurulmuştu. Bu haberle birlikte internet dünyası sarsılmış, bir çok karşıt imza kampanyası da yapılmıştı.

Dün sabah saatlerinde Justin Bieber resmi instagram hesabı üzerinden; Warner Bross tarafından kendisine gönderilen üzerinde isminin yazılı olduğu filmin senaryosunu yayınladı. #Robinn? tagi ile yayınladığı fotoğrafta Robin karakteri için düşünüldüğünün altını çizmeye çalıştığı varsayımlardan bir tanesi.  Photoshop ile böyle bir şey yapıp insanların kafasını karıştırmak istediği ve hatta dalga geçmeye çalıştığı da varsayımlar arasında. Film yapımcıları tarafından ise henüz bir açıklama yapılmadı.  Ben Affleck’i filmin başrolünde görmek istemeyen hayranların Justin Bieber hakkında ne düşündüğü merakla bekleniyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up