Justice League ve Wonder Woman’dan İlk Fragman

Hollywood Manşet

DC’nin dört gözle beklenen iki filmi Justice League ve Wonder Woman’dan ilk fragman geldi.

Superman’i Henry Cavill’in canlandıracağı filmde Batman’i de Ben Affleck canlandırıyor. Diğer kahramanlardan Aquaman’i Jason Mamoa, Flash’ı Ezra Miller, Wonder Woman’ı Gal Gadot, Cyborg’u Ray Fisher canlandıracak. Amber Heard’ün Kraliçe Mera rolünde boy göstereceği filmde Willem Dafoe da henüz açıklanmayan bir rolde yer alıyor. Oscar ödüllü J.K. Simmons’ın Gotham City’nin gönüllere taht kuran komiser James Gordon’ını canlandıracağı filmde Jeremy Irons’ın canlandırdığı Batman’in kahyası Alfred de geri dönecek.

Justice League’nin konusu ise şöyle:

Superman’in fedakarlıklarından ilham alan Batman’in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır?

Chris Terrio’nun senaryosundan Zack Snyder tarafından beyazperdeye uyarlanacak olan Justice League 17 Kasım 2017’de ülkemizde vizyona girecek.

Wonder Woman’da ise Gal Gadot’un yanı sıra Chris Pine ve Fransız oyuncu Saïd Taghmaoui de yer alıyor. Warner Bros yapımı filmin senaryosuna Jason Fuchs imzasını atarken, Zack Snyder, Deborah Snyder, Atlas Entertainment’tan Charles Roven ve Richard Suckle filmin yapımcılığını üstleniyorlar.

Wonder Woman Amerika’da 23 Haziran 2017’de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up