Jurassic World’e 2 Yeni Devam Filmi!

Dünya Manşet

Dinozorları beyaz perdede yeniden canlandıran seriye en az 2 devam film çekilecek!

1993 yılından bu yana fantastik-bilim kurgu kategorisinin önemli yapı taşlarından biri olarak görülen Jurassic Park serisinin ardından 2015 yılında çekilen Jurassic World‘ün devam filmlerinin çekileceği bilgisi netlik kazandı.

jurassic world 2015

Gelen bilgiler, 2015 yapımı Jurassic World’ün büyük başarısının ardından en az 2 devam filmi daha çekilerek üçleme yapılmasına karar verildiği yönünde.

Üçlemenin ilk filminin yönetmeni Colin Trevorrow, yeni çekilecek olan filmin de yönetmenliğini üstlenecek. Yapılan açıklamada, Steven Spielberg‘ün projeyle yakından ilgilendiği ve filmin 2018 Haziran’ında vizyona gireceği belirtildi. Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard, ilk filmdeki rollerini ikinci filmde de devam ettirecek.

Colin Trevorrow’un Star Wars IX projesinde de yönetmen koltuğunda oturacak olması nedeniyle filmlerin arasında uzunca bir vakit geçeceği düşünülüyor.

———————————————

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up