Jumanji 2’den İlk Fragman

Hollywood
Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart ve Jack Black’in başrollerini paylaştığı Jumanji 2 filminden ilk fragman yayınlandı.

2017 yapımlı Jumanji: Welcome to the Jungle’ın devam filmi Jumanji: The Next Level’ın başrollerini Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart ve Jack Black paylaşıyor.

Jumanji’nin riskli ve tehlikelerle dolu dünyasında mahsur kalan dört zoraki arkadaşın maceralarının anlatıldığı Jumanji: Welcome to the Jungle’ın bu devam filminde, birbirinden özel güçlere sahip olan bu arkadaşların hikâyesi devam ediyor. Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart ve Jack Black’in karakterlerine geri döndüğü Jumanji: The Next Level’ın yönetmen koltuğunda, ilk filmde de olduğu gibi Jake Kasdan oturuyor.

Awkwafina, Danny DeVito, Alex Wolff, Nick Jonas, Danny Glover ve Madison Iseman’ın kadrosunda yer aldığı Jumanji: The Next Level, 10 Ocak 2020 tarihinde ülkemizde seyirciyle buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up