Judas and the Black Messiah Filminden Fragman Yayınlandı

Hollywood Manşet

Daniel Kaluuya ve Lakeith Stanfield’ın başrolünü paylaştığı “Judas and the Black Messiah” filminden fragman geldi.

Shaka King‘in yönetmen koltuğuna oturduğu, merakla beklenen tarihi drama filmi Judas and the Black Messiah‘dan fragman yayınlandı. 60’ların sonunda ABD’de yaşanan halk ayaklanmalarının en önemli isimlerinden biri olan Fred Hampton‘un hayatına ışık tutan filmin senaryosunda da King‘in imzası bulunuyor.

Daniel Kaluuya ve Lakeith Stanfield‘ın başrolünü paylaştığı filmde iki isme Dominique Fishback, Fred Hampton ve Jesse Plemons eşlik ediyor.

Sundance’te 1 Şubat 2021 tarihinde prömiyer yaptıktan sonra ABD’de 12 Şubat‘ta sinemalarla eş zamanlı olarak HBO Max‘te de gösterilecek filmin fragmanını aşağıdan seyredebilirsiniz.

Filmin konusu: Judas and the Black Messiah, Black Panther Party liderlerinden olan Fred Hampton‘un hayatına odaklanıyor. Fred Hampton adında aktivist olan bir genç, siyah topluluğunun özgürlüğünü kazanması ve siyahların katledilmesine son vermek için savaşan Black Panther Party başkanlarından biri olur. Başkan Fred, bir nesle ayaklanmaları ve basıların karşısında olması için ilham kaynağı olur. Bu sırada hapis cezasına çarptırılan William O’Neal’a FBI bir anlaşma teklif eder. FBI, William’ın Fred’in partisini sızıp içeriden bilgi vermesi karşılığında ona özgürlük vaat eder. Anlaşmayı kabul eden William, yavaş yavaş Fred Hampton’un sonunu hazırlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up