Jon Hamm’den Sonra Tim Robbins

Dünya

Tim Robbins, bilim kurgu uyarlaması Marjorie Prime kadrosunda.

Esaretin Bedeli filmiyle kariyerinin zirvesine çıkan 57 yaşındaki oyuncu Tim Robbins, Marjorie Prime‘ın oyuncu kadrosunda.

tim-robbins

Esaretin Bedeli, İçgüdü, Gizemli Nehir gibi filmlerde yer alan ünlü aktör Tim Robbins‘in yeni projesi hayranlarını meraklandırmaya  başladı. Hali hazırda bu sene iki dizi projesinde yer alan Robbins, son olarak Filmekimi‘nde gösterimi yapılan Mükemmel Bir Gün isimli filmde rol almıştı.

Michael Almereyda‘yı yönetmen ve senarist olarak gördüğümüz projenin başrolünü Mad Men‘den dizisinden tanıdığımız Jon Hamm üstlenecek. Geçen yıl Pulitzer ödüllerine aday olan Jordan Harrison‘ın bilimkurgu romanından uyarlanan filmde ayrıca Geena Davis yer alacak.

Marjorie adında 85 yaşında bir kemancının, her geçen gün ilerleyen hafıza kaybı sorununu çözmek için holografik bir hizmet satın alarak geçmişini hatırlaması üzerinden ilerleyecek filmin çekim takvimine dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up