Joker’ın Devam Filmi Geliyor

Günün Haberi Hollywood
Warner Bros., Joker’ın devam filmi için hazırlıklara başladı.

Yılın en çok beğenilen filmleri arasında yer alan Joker’ın devam filmi için hazırlıklar başladı. Dünya prömiyerini 31 Ağustos’ta Venedik Film Festivali’nde yaptıktan sonra Toronto ve New York gibi önemli festivallerde gösterilen film, Altın Aslan’a layık görülmüştü. Film ayrıca, 18+ yaş sınırıyla 1 milyar dolarlık hasılata ulaşan ilk film olmuştu.

Hem festivallerde hem de gişede gösterdiği başarının ardından Joker’ın devam filminin gelip gelmeyeceği ise merak konusuydu.

Hollywood Reporter’ın haberine göre Warner Bros., Joker’ın devam filmi için hazırlıklara başladı. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Todd Phillips’in bir kez daha kamera arkasına geçeceği devam filminde Joaquin Phoenix’in Joker rolüyle geri dönmesi bekleniyor.

Phoenix, geçtiğimiz aylarda Peter Travers’a verdiği bir röportajda Joker karakterinin derinlikli olduğunu ve ilerleyen dönemlerde yeni bir hikayeye kapalı olmadığını açıklamıştı. Bu nedenle hem stüdyonun hem de ekibin devam filmiyle ilgili olumlu adımlar attığını söyleyebiliriz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up