Joker Filminin Batman’i Bulundu

Günün Haberi Hollywood

Solo Joker filminde Bruce Wayne ve ailesini canlandıracak isimler belli oldu.

Joaquin Phoenix‘li Joker’in Batman cephesinde kadro tamamlandı.

Joaquin Phoenix‘in ikonik kötü Joker’i canlandıracağı filmde, büyüdüğü zaman Gotham’ın pelerinli kahramanı olacak olan Bruce Wayne‘in çocukluğunu ve ona babalık eden emektar uşağı Alfred’i canlandıracak isimler belli oldu. Dante Pereira-Olson Batman’in çocukluğunu, Douglas Hodge ise Bruce’a hayatı boyunca destek veren Alfred’i canlandıracak. Joker filminde Wayne’ı ailesini henüz kaybetmemişken göreceğiz.

Joker’i Gotham’ın suç prensine dönüşmeden önce, henüz Arthur Fleck iken göreceğimiz çizgi roman uyarlaması, aksiyon dozajı yüksek bir çizgi roman filminden çok toplum tarafından hiçe sayılmış bir insanın cesur karakter çalışması ve aynı zamanda sosyal bir uyarı niteliği taşıyor. Merakla beklenen filmin yönetmenliğini Oscar adayı Todd Phillips üstlenirken, senaryosunda da yönetmenle birlikte Scott Silver’ın imzası var.

Joker ülkemizde 4 Ekim 2019 tarihinde vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up