‘Joker’ Filminden Yeni Görüntüler Geldi

Günün Haberi Hollywood

Warner Bros. imzalı Joaquin Phoenix’in oynacağı ‘Joker’ filminden yeni görüntüler geldi.

Warner Bros ve DC‘nin yeni projesi “Joker” filminin çekimlerine başlandı. Daha önce Heath LedgerJack Nicholson ve Jared Leto gibi isimler tarafından ikonikleştirilen “Joker” karakterine Joaquin Phoenix hayat veriyor.

Batman’in ezeli düşmanı olan ikonik karakterin geçmişine bir bakış sunacak ve “Joker”e dönüşümünü ele alacak olan film 1980’lerin Gotham City’sinde geçecek. “The Hangover” filminin yönetmeni Todd Philips’in yönetmen koltuğuna oturacağı “Joker” filminin senaryosunu ise “8 Miles” filminin senaristi Scott Silver üstleniyor.

İnternete sızdırılan görüntülerde ise Phoenix’in rolü için oldukça kilo verdiği gözüküyor.

Ayrıca Joker filminin prodüktörlüğünü ve senaristliğini üstlenen Todd Phillips, Instagram hesabından Joker’in bir fotoğrafını paylaştı ve altına ‘Arthur’ notunu düştü.

View this post on Instagram

Arthur.

A post shared by Todd Phillips (@toddphillips1) on

Martin Scorsese’nin yapımcılığını, Todd Philips’in ise yönetmenliğini üstlendiği bağımsız Joker filminin 4 Ekim 2019’da vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up