Joker Filmi Scorsese’ye Emanet

Hollywood Manşet
Joker Filmi Scorsese’ye Emanet

DC evreninin en karizmatik kötüsü Joker’in solo filmi yolda. Bomba iddia ise filmin Martin Scorsese tarafından yönetilecek olması.

Haberin kaynağı Deadline. İnternet sitesi, Joker spin-offunun Scorsese ve Hangover‘in yönetmeni Todd Philips tarafından yönetileceğini yazdı. Scorsese’nin aynı zamanda yapımcı olacağının da altını çizelim. DC evrenine dahil olup olmayacağı henüz bilinmeyen filmin senaryosunu 8 Mile filminden tanıdığımız Scott Silver kaleme alacak.

1980’ler Gotham’ında geçecek olan yapımda bolca Scorsese izine rastlamak mümkün olacak. Filmde Joker’i Jared Leto oynamayacak; ama –  bir dedikodu – Scorsese ile yakınlığı bilinen Leonardo DiCaprio’nun bu rolü kabul edebileceği iddia ediliyor.  Jared Leto‘nun Suicide Squad 2 ve Gotham City Sirens filmlerinde Joker’i canlandırmaya devam edeceğini de hatırlatalım.

Gelişmeleri – geldikçe- sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BU HABERLE İLGİLİ BİR GELİŞME VAR. OKUMAK İÇİN TIKLAYIN.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up