Johnny Depp’li The Professor’dan Fragman

Hollywood

Johnny Depp’in başrolünü üstlendiği The Professor filminden ilk fragman yayınlandı.

Son olarak Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald ile seyirci karşısına çıkan Johnny Depp, bu yıl yeni bir filmle beyaz perdede yer alacak.

Wayne Roberts‘in yazdığı ve yönettiği The Professor filmi, altı ay ömrü kalmış, dikbaşlı bir üniversite hocasının hayatını konu alıyor. Başrolünü Johnny Depp’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Zoey Deutch, Rosemarie DeWitt, Ron Livingston, Justine Worrington ve Danny Huston gibi oyuncular yer alıyor.

The Professor ileri evrede kanser hastası ve birkaç ay sonra ölecek bir üniversite hocası olan Richard’ın aynı zamanda eşinin ihanetiyle başa çıkmaya çalışmasını ve kalan ömrünü dünyayı pek de umursamadan dolu dolu yaşamayı seçmesini anlatıyor. Richard öğretme metotlarını, hayatını ve sevmeyi yeniden keşfediyor. Sıra dışı karakter seçimlerine bizi alıştıran Johnny Depp bu karakterlere yeni bir örnek daha eklemiş gibi görünüyor. Son yıllardaki inişli çıkışlı sinema kariyerine bu filmin bir artı puan olarak ekleneceğini umuyoruz. The Professor geçtiğimiz ekimde Zürih Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapmış ve genel olarak beğenilmişti.

Filmin yaz aylarında vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up