Johnny Depp’in Oscar’a Bakışı

Dünya Manşet

Johnny Depp ödül konuşması yapmak zorunda kalmak istemiyor.

Oscar tahminlerinde en iyi erkek oyunca dalına, Kara Düzen filminde canlandırdığı muhbir-mafya babası rolüyle adını yazdıran Johnny Depp ödül beklemiyor.

depp

Ülkemizde bu hafta vizyona girecek olan Kara Düzen filmiyle yine sıra dışı bir canlandırma yapan Depp, Londra Film Festivali’nde soruları yanıtlarken Oscar’a dair sorulardan bıktı ve şöyle konuştu: “O şeylerden birini kazanmak istemiyorum.”

Daha önceki adaylıklarını da gereksiz bulan; bir, iki ya da üç kere aday olmanın farksız olduğunu belirten ünlü oyuncu, Oscar’a Düşler Ülkesi, Sweeney Todde ve Karayip Korsanları filmleri ile aday gösterilmişti.

“Kazanma fikri birisiyle rekabet etmekten gelir ve ben kimseyle rekabet halinde değilim” diyen Johnny Depp, “sadece ne yapmak istiyorsam onu yapmak istiyorum, bazı insanlar bundan hoşlanmayabilir ama önemli değil” şeklinde konuştu.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up