Johnny Depp ve Robert Pattinson’lu Waiting for the Barbarians Hakkında Bilinmeyenler

Günün Haberi Hollywood Manşet

Yönetmen koltuğuna Ciro Guerra’nın oturduğu, başrollerinde ise Johnny Depp, Robert Pattinson ve Mark Rylance’ın yer aldığı “Waiting for the Barbarians” hakkında bilinmeyenler sizlerle.

Yönetmenliğini Ciro Guerra’nın üstlendiği Waiting for the Barbarians filminin başrollerinde Oscar’lı oyuncu Mark Rylance, 3 Oscar adayı Johnny Depp ve en son Christopher Nolan’ın Tenet filminde yer alan ve BATMAN’e hayat verecek olan Robert Pattinson bulunuyor.

Birçok yapımın vizyon tarihini ertelediği bu günlerde ülkemizde gösterime girme cesareti gösteren yapım hakkında bilinmeyenler sizlerle:

Filmde Yargıç rolüne hayat veren Mark Rylance, Steven Spielberg, Christopher Nolan ve Roland Emmerich gibi büyük yönetmenlerle çalışmış ve Bridge of Spies filmindeki performansı ile en iyi yardımcı erkek oyuncu Oscar’ı kazandı. Aynı zamanda Shakespeare oyunlarıyla ünlenen Rylance, bir dönem İngiltere’deki ünlü Shakespeare’s Globe tiyatrosunun sanat yönetmenliğini yaptı.

Filmin 78 yaşındaki görüntü yönetmeni Chris Menges, The Mission (1986) ve The Killing Fields (1984) filmleriyle 2 kez Oscar ödülü sahibi oldu.

Film, 20. yüzyılın en iyi kitaplarından biri olarak kabul edilen ve 2003’te yazarı John Maxwell Coetzee’ye Nobel Edebiyat ödülü kazandıran “Barbarları Beklerken” kitabından uyarlandı.

Venedik Film Festivali’nde yarışan ve gizem dolu öyküsüyle soluksuz izletmeyi başaran film, 9 Ekim tarihinde sinemaseverlerle buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up