Johnny Depp Invisible Man Kadrosunda

Dünya Yakında

Daha önce Mumya‘da Tom Cruise‘nin oynayacağı haberini vermiştik. Bir güzel haber de Johnny Depp‘ten geldi. Johnny Depp de 1933 tarihli The Invisible Man‘in başrolünde oynayacak.

Universal Studio‘nun son günlerde eski projelerini yeniden çekme fikrine bir yenisi daha eklendi. The Invisible Man için kolları sıvayan stüdyo başrol için Johnny Depp‘le anlaştı. Yapım aşamasındaki filmin yönetmeni belli değil. Ama senaryo ekibinde, Sihirbazlar Çetesi‘nden Ed Solomon‘un da olacağı gelen bilgiler arasında.

İlk filmde, başrol Claude Rains‘indi. Rains, görünmez olmak için tehlikeli bir ilaç kullanan bir kimyageri canlandırıyor. Değişim sonunda kıskanç, paranoyak, psikozlu bir insana dönüşür.

Johnny-Depp

Filmin gösterim tarihi ya da çekimlerin ne zaman başlayacağına dair henüz bir açıklama gelmedi; ancak önümüzdeki yıl beyazperdede görürsek şaşırmayacağımız kesin.

he-man-banner

dead-banner

______

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up