Johnny Depp ile Amber Heard Boşanıyor

Genel

Ünlü aktör Johnny Depp ile eşi Amber Heard yolun sonuna geldi. Heard, 15 ay önce evlendiği 52 yaşındaki aktörden boşanmak için mahkemeye başvurdu.

E Online’ın haberine göre 30 yaşındaki Heard şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşinden boşanmak için dava açtı. Eşinin kendisine karşı açtığı bu dava kısa bir süre önce annesini kaybeden Johnny Depp için ikinci büyük darbe oldu.  Amber Heard, ünlü aktörden tazminat da talep etti. Çiftin evlilik sözleşmesi yapmadığı da internetteki TMZ.com’un duyurduğu haberler arasında. Johnny Depp ile Amber Heard, birlikte rol aldıkları The Rum Diary filminin setinde tanışıp aşık olmuşlardı. Depp, Heard ile birlikte olabilmek için iki çocuğunun annesi Fransız şarkıcı ve oyuncu Vanessa Paradis’den ayrılmıştı. Johnny Depp ile Amber Heard, geçen yıl Şubat ayında Bahamalar’da sadece 24 kişinin katıldığı bir törenle evlenmişti.

amber heard ve johhny depp
Amber Heard’ün ünlü aktörün 400 milyon dolarlık servetinden nafaka talep ettiği de gelen haberler arasında. Çiftin evlilik sözleşmesi yapmadığı, bu nafaka talebi yüzünden aralarında büyük bir gerilim yaşanabileceği de iddia ediliyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up