Johnny Depp Bu Kez ‘Maskeli Süvari’ (Fragman)

Fragmanlar

Tür: Aksiyon Macera

Vizyon Tarihi: 5 Temmuz 2013

Oyuncular: Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson ve Helena Bonham Carter

Yönetmen: Gore Verbinski

Yapımcılar: Jerry Bruckheimer, Gore Verbinski

Baş Yapımcılar: Mike Stenson, Chad Oman, Ted Elliottt, Terry Rossio, Johnny Depp, Eric Ellenbogen, Eric McLeod

Hikaye: Ted Elliott & Terry Rossio ve Justin Haythe  (son hali değil)

Senaryo: Justin Haythe ve Ted Elliott ve Terry Rossio (son hali değil)

Yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Gore Verbinski (“Karayip Korsanları” serisinin kamera arkasındaki ekip) bir Disney/Jerry Bruckheimer Films filmi olan “The Lone Ranger / Maskeli Süvari” ile aksiyon ve mizah dolu, nefes kesen bir macera sunuyor. Filmde, ünlü maskeli bir kahraman, yeni bir bakış açısıyla hayata döndürülüyor. Amerikan yerlisi, savaşçı Tonto (Johnny Depp), hukuk adamı John Reid’in (Armie Hammer) bir adalet efsanesine dönüşmesine dair anlatılmamış hikayeleri anlatıyor. Film, seyirciyi, epik sürprizler ve birbirine hiç benzemeyen bu iki kahramanın açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak için işbirliği yapmayı öğrenirken ortaya çıkan komik sürtüşmeleriyle dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Amerikan yerlisi, savaşçı Tonto (Johnny Depp) ve hukuk adamı John Reid (Armie Hammer) , kaderin bir araya getirdiği, ve açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak zorunda olan zıt karakterler.

Film hakkında:

Yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Gore Verbinski (“Karayip Korsanları” serisinin kamera arkasındaki ekip) bir Disney/Jerry Bruckheimer Films filmi olan “The Lone Ranger / Maskeli Süvari” ile aksiyon ve mizah dolu, nefes kesen bir macera sunuyor. Filmde, ünlü maskeli bir kahraman, yeni bir bakış açısıyla hayata döndürülüyor. Amerikan yerlisi,  savaşçı Tonto (Johnny Depp), hukuk adamı John Reid’in (Armie Hammer) bir adalet efsanesine dönüşmesine dair anlatılmamış hikayeleri anlatıyor. Film, seyirciyi, epik sürprizler ve birbirine hiç benzemeyen bu iki kahramanın açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak için işbirliği yapmayı öğrenirken ortaya çıkan komik sürtüşmeleriyle dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

“The Lone Ranger / Maskeli Süvari’de Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson ve Helena Bonham Carter da rol alıyor.

Disney/Jerry Bruckheimer Films’in sunduğu “The Lone Ranger / Maskeli Süvari’nin  yönetmen koltuğunda Gore Verbinski oturuyor, Yapımcı kadrosunda ise Verbinski ve Jerry Bruckheimer yer alıyor. Senaryo ise  Ted Elliott & Terry Rossio ve Eric Aronson ile Justin Haythe’e ait.“The Lone Ranger / Maskeli Süvari 5 Temmuz 2013’te Türkiye’de vizyona giriyor.

Maskeli Süvari Orijinal Poster

Maskeli Süvari Orijinal Poster

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up