Johnny Depp Amber Heard Davasına Vanessa Paradis de Katıldı

Günün Haberi Hollywood

Son dönemde gündeme oturan Johnny Depp ve Amber Heard’in boşanma davasında su bir türlü durulmuyor. Depp’ten şiddet gördüğünü söyleyerek boşanmak isteyen Amber Heard’in iddialarına Depp’in eski eşi de katıldı. Vanessa Paradis eski eşinin duygusal ve hassas biri olduğunu söyledi ve iddiaları şoke edici olarak niteledi.

Depp ile 14 yıl evli kalan Paradis’in bu evlilikten iki de çocuğu var. Paradis, el yazısı ile yazdığı mektupta şunları ifade etti:

Johnny Depp iki çocuğumun da babası ve son derece hassas, sevgi dolu birisi. Tüm kalbimle inanıyorum ki yapılan bu son suçlamalar saçma. Johnny’yi tanıdığım bunca yıl boyunca ne bana ne de çocuklarıma karşı fiziksel olarak saldırıda bulundu ve bu son olaylar benim tanıdığım ve 14 yılımı harika bir biçimde beraber geçirdiğim adamı kesinlikle tanımlamıyor.

vanessa mektup

Depp’in avukatı Laura Wasser, Amber Heard’in nafaka sağlama almak için bu iddiaları ortaya attığını iddia ediyor. Ayrıca Depp’in hayranlarına ise şiddet meselesine dair konuşulanlara inanmamalarını söylüyor. Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up