John Wick’in Yönetmenleri Matrix 4 Filminin Kadrosuna Katıldı

Hollywood
John Wick serisinin başarılı yönetmenleri Chad Stahelski ve David Leitch, Matrix’in devam filminin kadrosuna katıldı.

Matrix serisinin ilk üç filminde dublör olarak görev alan ve daha sonrasında kariyerleri John Wick serisinin yönetmenliğine uzanan Chad Stahelski ve David Leitch, çekimleri salgın nedeniyle durdurulan Matrix 4‘ün ekibine dahil oldu.

İkili, filmin yönetmeni Lana Wachowski‘nin daveti üzerine aksiyon sahnelerinde oyuncu ve dublörlere dövüş, koreografi eğitimi vermek üzere Matrix 4 ekibine katıldı.

Keanu Reeves, Carrie Anne Moss’un yer alacağı filmin kadrosunda Jada Pinkett Smith, Jonathan Groff, Jessica Henwick, Yahya Abdul Mateen II, Neil Patrick Harris ve Toby Onwumere gibi isimler de rol alacak.

Matrix 4 ve John Wick 4’ün 21 Mayıs 2021’de, yani aynı gün içerisinde vizyona gireceği açıklanmıştı. Chad Stahelski ve David Leitch‘in her iki filmde de imzasını taşıyacak olması, şimdiden sinemaseverleri heyecanlandırmış durumda.

Kaynak: Empire

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up