John Wick Yoluna Dizi Olarak mı Devam Edecek?

Diziler Günün Haberi
John Wick Yoluna Dizi Olarak mı Devam Edecek?

Şubat’ın 10’unda ikinci bölümü ile beyaz perdede yerini alması beklenen John Wick televizyon dizisi mi olacak? Filmin iki yönetmeni bu soruya ılımlı yanıtlar verdi.

Yönetmenler Chad Stahelski ile Derek Kolstad filmin beyazperdeden televizyon ekranlarına uyarlanması hakkında konuştu. Stahelski ve Kolstad John Wickin gecmişini anlatan bir hikaye yazdıklarını ancak hikayeyi kenarda beklettiklerini söyledi. İki ekledil: Lionsgate, John Wick‘i televizyon dizisi yapmak için epey ilgili ve bu fikirleri bize cazip geliyor. Çünkü televizyon dizisinde 2 saatlik bir filmden daha fazla şeyi anlatabilirsiniz. Şu an anlattığımız hikayeyi tamamlamak istiyoruz ve geçmiş olayları anlatan bölümleri bu kanal üzerine yoğunlaştırmayı düşünüyoruz.”

Keanu Reeves dizide oynamayı kabul eder mi bilinmez ama aksiyon ağırlıklı kahramanın televizyonda sıkça görünmesi türü sevenler için iyi bir şans olabilir.

Filmin ikinci bölümünün fragmanı için tıklayın…

John Wick‘in ilk bölüm fragmanı için buraya tıklayın.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up