John Wick Serisinin Devam Filminin Yönetmeni Belli Oldu

Hollywood

John Wick serisinin devam filmi Ballerina’yı Len Wiseman yönetecek. Film, ailesinin intikamını almak isteyen genç bir kadının hikâyesini anlatacak.

Son yılların en çok konuşulan aksiyon filmlerinin başında yer alan John Wick serisinin televizyon dizileri ve devam filmleriyle ilgilenen Lionsgate, bu projelerden biri olan Ballerina için somut adımlar atmaya başladı.

Stüdyo, Ballerina’yı yönetmesi için, Underworld filmleriyle tanınan Len Wiseman ile anlaştı. Ballerina; Sleepy Hollow, Lucifer, The Gifted gibi dizilerde yönetmen koltuğuna oturan Wiseman’ın 2012’den beri yönettiği ilk film olacak.

John Wick: Chapter 3 – Parabellum’un senaristleri arasında yer alan Shay Hatten‘ın senaryosunu kaleme aldığı film, ailesinin intikamını almak isteyen genç bir kadın suikastçının hikâyesini anlatacak.

Oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı henüz belli olmayan Ballerina’nın ne zaman vizyona gireceği şimdilik belirsizliğini koruyor. John Wick serisinin dördüncü filmi ise 21 Mayıs 2021’de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up