John Wick 2’den Yeni Fragman

Günün Haberi Hollywood
John Wick 2’den Yeni Fragman

Şubat 10’da sinemalarda olacak John Wick Chapter Two‘dan yeni bir fragman daha yayınlandı.

John Leguizamo, Lance Reddick, Bridget Moynahan, Ian McShane, Laurence Fishburne, Ruby Rose, Common, Peter Stormare ve Riccardo Scamarcio‘nun Keanu Reeves‘e eşlik ettiği film bu defa Roma’da geçiyor.

Chad Stahelski’nin yönettiği filmin senaryosunu ise Derek Kolstad kaleme aldı. 2014’te ilk filmi ile beklenmedik bir başarı elde eden yapımın üçüncüsü için çalışmalar şimdiden başladı. Filmin konusu ise şöyle:

2014 yılının en iyi aksiyon filmlerinden biri olarak gösterilen John Wick’in devam filmi, emeklilik günlerinden geri dönmek zorunda kalan John Wick‘in neredeyse imkânsız görevine odaklanıyor. İlk filmde intikam aleviyle yanıp tutuşan John Wick, emekli olmuş ve tetikçilikten uzak bir hayat kurmuştur. Fakat karanlıklar arkasında işlerini yürüten suikastçı birliğinin tehdit altında olmasıyla Wick emeklilikten geri dönmek zorunda kalır ve bir anda dünyanın sayılı tetikçilerini karşısında bulur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up