Bizimle İletişime Geçin

Hollywood

Joe Wright’ın Yeni Projesi Belli Oldu

Joe Wright dönem filmiyle geri dönüyor.

Yayınlandı

tarihinde

Dönem filmlerinin usta yönetmeni Joe Wright’ın yeni projesi belli oldu. Yönetmen, II. Dünya Savaşı konulu bir filmin yönetmen koltuğuna geçmeye hazırlanıyor.

Aşk ve Gurur ve Anna Karenina gibi dönem filmlerini başarıyla yöneten Joe Wright, aynı isimli kitabından uyarlanacak olan In The Garden of Beasts filmini beyaz perdeye taşıyacak. Film, Nazi Almanyası’nın Avrupa girmesinden hemen öncesini konu edinecek.

Erik Larson’ın In The Garden of Beasts: Love, Terror and An American Family in Hitler’s Berlin isimli kitabından uyarlanacak olan In The Garden of Beasts filmi, II. Dünya Savaşı dönemini aydınlatacak. Tom Hanks‘in yapımcılığını üstlendiği ve aynı zamanda oyuncusu olacağı film, Amerikan Büyükelçisi William Dodd’un yaşadıklarına odaklanacak. 1933 yılında kendi isteği dışında Büyükelçi olmak üzere Berlin’e gönderilen Dodd’un Almanya’da Hitler’in yükselişinin ardından gerçekleşenlerle mücadele etmesi gerekecektir. Dodd’un Berlin’e kızı Martha da dahil olmak üzere tüm ailesiyle birlikte gelmesi, yaşamlarını daha da zor bir hale getirecektir. Dodd, zamanla Yahudiler’e yapılan şiddet raporlarına ulaşacak ve Dışişleri Bakanlığıyla olan görüşmesinde kimsenin bu durumla ilgilenmediğini fark edecektir. Bir yandan büyüyen basın sansürünü, diğer yandan yasaların işlemediğini gören Dodd, zamanla Hitler’in Yahudi soykırımı planını öğrenecektir.

Tom Hanks, In The Garden of Beasts filmiyle birlikte Er Ryan’ı Kurtarmak filminin ardından yeniden bir II. Dünya Savaşı filminde rol almış olacak. Ancak Tom Hanks’in filmde William Dodd’u canlandırıp canlandırmayacağı kesinlik kazanmadı. Henüz filmin senaryosunun geliştirme aşamasında olması nedeniyle, Hanks’in senaryoyu görmesinin ardından rolünün kesinleşeceği biliniyor. Filmin yönetmen koltuğuna oturacak olan Joe Wright‘ın In The Garden of Beasts filminin yanı sıra Amy Adams‘ın başrolünde yer alacağı The Woman In The Window filmi izleyicileriyle buluşmak için hazırlıkları sürdürüyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hollywood

Christian Bale Dedektif Oluyor

Filmin yönetmen koltuğuna Scott Cooper oturacak.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Oscar ödüllü Christian Bale

Oscar’lı oyuncu Christian Bale, başrolünü üstleneceği Scott Cooper filmi “The Pale Blue Eyes”da dedektif olarak seyirci karşısına çıkacak.

Daha önce The Dark Knight, The Fighter ve American Psycho gibi filmlerde yer almış Oscar’lı yıldız oyuncu Christian Bale, şimdi de dedektif olarak seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Scott Cooper tarafından yönetilecek film, The Pale Blue Eyes adı ile çekilecek. Filmde başrolü üstlenecek Bale, daha önce yönetmen Cooper ile Hostiles ve Out of the Furnace filmlerinde birlikte çalışmıştı.

Filmin senaryosu, Louis Bayard tarafından kaleme alınan aynı isimli kitabından uyarlanacak. The Pale Blue Eyes, seyircileri 1830’ların ABD’sinde götürecek. Edgar Allan Poe adındaki bir dedektifin cinayetlerle dolu hayatına ışık tutacak filmin prodüksiyonuna sonbaharda başlanacak.

Bale son olarak, 2022’de gösterime girmesi planlanan Natalie Portman başrollü Thor: Love And Thunder filminde kötü adam olarak yer almıştı.

Deadline

Okumaya Devam Et

Günün Haberi

Spike Lee’den 11 Eylül Belgeseli Yolda

HBO ve HBO Max’te yayınlanacak.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Ünlü Sinema Yönetmeni Spike Lee

Hollywood’un yıldız isimlerinden biri olan Spike Lee, 11 Eylül meselesini konu alacak “NYC Epicenters 9/11 → 2021½” belgeselinin hazırlığına başladı.

HBO Documentary Films ve usta isim Spike Lee yeni bir proje için bir araya gelecek. Genelde sosyal ve politik konular üzerine projeler geliştiren Lee, şimdi de Amerika tarihi için çok önemli olan 11 Eylül meselesini konu alacak yeni bir belgesel filmin hazırlığı içerisinde. 11 Eylül saldırısının yirminci yılına özel hazırlanacak belgesel, NYC Epicenters 9/11 → 2021½ ismiyle seyirci karşısına çıkacak.

Kapsamlı bir NYC belgeseli olacak film, 11 Eylül saldırısından sonra halkın nasıl bir dönemden geçtiğini ve güncel olarak COVID-19 üssü olan ülkenin salgın sürecindeki mücadelesini de konu alacak.

Daha önce birçok filme imza atmış Lee, meraklandıran belgesel filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenecek. HBO ve HBO Max‘te yayınlanacak filmin editörlüğünü ise Barry Alexander Brown ve Adam Gough yapacak.

Spike Lee son olarak festival ve ödül sezonunun dikkat çeken yapımlarından biri olan Da 5 Bloods filminin yönetmen koltuğuna oturmuştu.

Okumaya Devam Et

Film

George Clooney ve Julia Roberts Tekrar Bir Araya Geliyor

Filmde boşanmış bir çifti oynayacaklar.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

İki yıldız isim George Clooney ve Julia Roberts yeni romantik komedi filmi “Ticket to Paradise” için tekrar bir araya gelecek.

Daha önce Ocean’s Eleven filminde başrolü paylaşan usta ikili George Clooney ve Julia Roberts yeni romantik komedi filmi için tekrar bir araya gelecek. Ticket to Paradise ismini taşıyacak filmi Ol Parker yönetecek.

Theodore Melfi tarafından kaleme alınan senaryo, boşanmış olan bir çiftin kızlarının evlenmesine engel olmak için Bali’ye gitmelerini konu alıyor.

Çekimlerine en kısa zamanda başlanması planlanan film, 2021 yılının sonlarına doğru gösterime girecek.

Okumaya Devam Et

Popüler