Bizimle İletişime Geçin

Hollywood

Joe Wright’ın Yeni Projesi Belli Oldu

Joe Wright dönem filmiyle geri dönüyor.

Yayınlandı

tarihinde

Dönem filmlerinin usta yönetmeni Joe Wright’ın yeni projesi belli oldu. Yönetmen, II. Dünya Savaşı konulu bir filmin yönetmen koltuğuna geçmeye hazırlanıyor.

Aşk ve Gurur ve Anna Karenina gibi dönem filmlerini başarıyla yöneten Joe Wright, aynı isimli kitabından uyarlanacak olan In The Garden of Beasts filmini beyaz perdeye taşıyacak. Film, Nazi Almanyası’nın Avrupa girmesinden hemen öncesini konu edinecek.

Erik Larson’ın In The Garden of Beasts: Love, Terror and An American Family in Hitler’s Berlin isimli kitabından uyarlanacak olan In The Garden of Beasts filmi, II. Dünya Savaşı dönemini aydınlatacak. Tom Hanks‘in yapımcılığını üstlendiği ve aynı zamanda oyuncusu olacağı film, Amerikan Büyükelçisi William Dodd’un yaşadıklarına odaklanacak. 1933 yılında kendi isteği dışında Büyükelçi olmak üzere Berlin’e gönderilen Dodd’un Almanya’da Hitler’in yükselişinin ardından gerçekleşenlerle mücadele etmesi gerekecektir. Dodd’un Berlin’e kızı Martha da dahil olmak üzere tüm ailesiyle birlikte gelmesi, yaşamlarını daha da zor bir hale getirecektir. Dodd, zamanla Yahudiler’e yapılan şiddet raporlarına ulaşacak ve Dışişleri Bakanlığıyla olan görüşmesinde kimsenin bu durumla ilgilenmediğini fark edecektir. Bir yandan büyüyen basın sansürünü, diğer yandan yasaların işlemediğini gören Dodd, zamanla Hitler’in Yahudi soykırımı planını öğrenecektir.

Tom Hanks, In The Garden of Beasts filmiyle birlikte Er Ryan’ı Kurtarmak filminin ardından yeniden bir II. Dünya Savaşı filminde rol almış olacak. Ancak Tom Hanks’in filmde William Dodd’u canlandırıp canlandırmayacağı kesinlik kazanmadı. Henüz filmin senaryosunun geliştirme aşamasında olması nedeniyle, Hanks’in senaryoyu görmesinin ardından rolünün kesinleşeceği biliniyor. Filmin yönetmen koltuğuna oturacak olan Joe Wright‘ın In The Garden of Beasts filminin yanı sıra Amy Adams‘ın başrolünde yer alacağı The Woman In The Window filmi izleyicileriyle buluşmak için hazırlıkları sürdürüyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hollywood

Bablyon Filminin Kadrosu Genişliyor

Filmi Damien Chazelle yönetiyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Brad Pitt ve Margot Robbie

Başrolünde Brad Pitt ve Margot Robbie’in bulunduğu yeni Paramount Pictures filmi “Bablyon”un oyuncu kadrosu genişliyor.

Damien Chazelle‘in yönetmen koltuğuna oturduğu yeni filmi “Bablyon“un oyuncu kadrosu genişliyor. Senaryosunda da Chazelle‘in imzası bulunan filmin başrolünü Brad Pitt ve Margot Robbie‘in paylaştığı daha önce açıklanmıştı. Yapılan yeni açıklamlar ile birlikte filmin oyuncu kadrosuna Chloe Fineman ve Jeff Garlin‘in dahil olduğu duyuruldu.

Paramount Pictures için çekilen filmin geri kalan oyuncu kadrosunda ise Diego Calva, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Katherine Waterston yer alıyor. Yapımcılar arasında Olivia Hamilton, Matt Plouffe ve Marc Platt‘in yer aldığı film, 25 Aralık 2022‘de sınırlı gösterim, 6 Ocak 2023‘te ise genel salon gösterimiyle ekranlara gelecek.

Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine toplayan Babylon, 1920’lerin Hollywood’unda geçen bir dönem filmi olacak.

Okumaya Devam Et

Hollywood

The Expendables 4 Filminin Hazırlıkları Sürüyor

Sylvester Stallone filmin hazırlıklarından ilk görseli paylaştı.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Sylvester Stallone, The Expendables (Cehennem Melekleri) serisinin merakla beklenen dördüncü filminin hazırlıklarından ilk fotorgrafı paylaştı.

The Expendables (Cehennem Melekleri) serisinin dördüncü filminin hazırlıkları sürerken Sylvester Stallone, hazırlık aşamasında olan filmden ilk görseli paylaştı. Aksiyon sevenler tarafından merakla beklenen serinin dördüncü filminin senaroysu ve yönetmenine dair herhangi bir açıklama bulunmuyor.

Oyuncu kadrosunun da gizli tutulduğu film hakkında Stallone paylaştığı fotoğrafa şu açıklamayı iliştirdi:

“Expendables 4 için yeni yüzüğün tasarımını yeni bitirdim, biraz ağır ama kesinlikle parmaklarınızın ucunda biraz kas yapacak.”

Okumaya Devam Et

Hollywood

Quentin Tarantino Rambo Filmi Çekmek İstediğini Açıkladı

Tarantino’dan Rambo açıklaması.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Quentin Tarantino

Yönettiği filmler ile adından çokça söz ettiren usta yönetmen Quentin Tarantino, Adam Driver’ın Rambo rolünü üstleneceği yeni bir First Blood filmi çekmek istediğini açıkladı.

Hollywood’un usta yönetmenleri arasında yer alan Quentin Tarantino, katıldığı bir podcast yayınında Adam Driver‘ın Rambo rolünü üstleneceği yeni bir First Blood filmi çekmenin güzel olabileceğini açıkladı. Once Upon a Time in Hollywood filminden uyarladığı romanını tanıtan Tarantino, program boyunca değerli olabileceğini düşündüğü projeleri açıkladı.

“İyi olacağını düşündüğüm iyi bir film çekmek isteseydim, David Morrell’in First Blood’ını alır ve çekerdim. Kurt Russell şerifi oynardı Adam Driver da Rambo’yu canlandırırdı.”

Çekeceği onuncu filmi ile sinemaya veda edeceğini açıklayan yönetmen şunları da ekledi:

“Her okuduğumda David Morrell’in romanındaki diyalog çok fantastik geliyor. Çok güzel olurdu. Fakat şimdi daha fazlasını yapmak istiyorum. Ama mesele iyi film çekmekse kitap orada.”

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler