Bizimle İletişime Geçin

Film

Joaquin Phoenix’li Disappointment Blvd. Filminin Oyuncu Kadrosu Genişliyor

Filmi Ari Aster yönetecek.

Yayınlandı

tarihinde

Korku sinemasının önde gelen çağdaş yönetmenlerinden Ari Aster “Disappointment Blvd.” filmi için sete girmeye hazırlanıyor. Başrolünde Joaquin Phoenix’in bulunduğu filmin oyuncu kadrosu ise şekillenmeye başladı.

Midsommar ve Hereditary gibi korku sinemasının çağdaş yönetmenleri arasında bulunan Ari Aster yeni drama filminin hazırlıklarına devam ediyor. Joaquin Phoenix‘in başrolünde yer alacağı Disappointment Blvd. filminin oyuncu kadrosu ise şekillenmeye başladı. 2020 yılında sergilediği Joker rolü ile Oscar ödülünün sahibi olan Joaquin Phoenix‘e filmde Amy Ryan, Kylie Rogers, Nathan Lane ve Patti LuPone gibi isimler eşlik edecek.

Dram türünde çekilecek film için yönetmen Aster yine A24 ile birlikte çalışacak. Yakında prodüksiyonuna başlanacak olan film, tüm zamanaların en iyi girişimcilerinden birinin yaşadıklarını ekranlara getirecek.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vizyondakiler

Ziyaretçi

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Ziyaretçi, abisinin işlediği cinayetin arkasında farklı bir etmen olduğuna inanan ve bunu araştırmak için cinayet mahalline giden Toprak’ın hikâyesini anlatıyor.

Abisinin işlediği cinayetin perde arkasındaki paranormal olayları çözmek isteyen Toprak, avukatı ve avukatının eşi ile birlikte olayın yaşandığı eve gider. Savcıya ispat niteliğinde görüntüler kaydetmek için evde bir süre vakit geçiren üçlü, başlarına gelen her şeyi kameraya çekecektir. Tuhaf komşuların ve Medyum Esma’nın da olaya dahil olmasıyla, cinayetin perde arkasındaki Ziyaretçiler ortaya çıkacaktır.

Yönetmen
Atakan Şatıroğlu

Oyuncular
Atakan Şatıroğlu
Serhat Göç
Kübra Dinç
Berkay Berkman
İrem Kök

Okumaya Devam Et

Vizyondakiler

Robot Ron Bir Sorun Var (Ron’s Gone Wrong)

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Ron’s Gone Wrong, sosyalleşme sorunu yaşayan bir ortaokul öğrencisi Barney ile “Kutudan Çıkan En İyi Arkadaşı” olması beklenen, yürüyebilen, konuşabilen dijital bir cihaz olan Ron’un hikayesini anlatıyor.

Yönetmen
Alessandro Carloni
Jean-Philippe Vine

Okumaya Devam Et

Vizyondakiler

Dune: Çöl Gezegeni (Dune)

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Bilim kurgu klasikleri arasında yer alan Dune’un yeni sinema uyarlaması, serinin ilk kitabını kaynak alarak Dune evrenini ve ana karakter Paul Atreides’in etrafında gelişen olayları konu ediniyor.

Dune, kendi ailesi ve halkının geleceğini garanti altına almak için evrendeki en tehlikeli gezegene seyahat etmek zorunda olan, kavrayışının ötesinde büyük bir kaderin içine doğmuş, parlak ve yetenekli genç Paul Atreides’in hikayesini anlatıyor. Kötücül güçler, gezegenin var olan en değerli kaynağı için -insanlığın en büyük potansiyelini ortaya çıkarabilecek bir maden- çatışmaya tutuşmuşken, yalnızca korkularını yenebilenler hayatta kalacaktır.

Yönetmen
Denis Villeneuve

Oyuncular
Timothée Chalamet
Zendaya
Rebecca Ferguson
Oscar Isaac, Jason Momoa

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler