Bizimle İletişime Geçin

Hollywood

Joaquin Phoenix, Ridley Scott’ın Yeni Filminde Napoleon’u Oynayacak

Filmin çekimleri gelecek sene başlayacak.

Yayınlandı

tarihinde

Yönetmen koltuğuna Ridley Scott’ın oturacağı “Kitbag” filminde Joaquin Phoenix, Napoleon’u canlandıracak.

Blade Runner, Gladiator ve The Martian gibi adından söz ettiren yapımların yönetmenliğini üstlenmiş Ridley Scott‘ın yeni biyografi filmi Kitbag‘in başrolü belli oldu. 19. yüzyılda hüküm sürmüş Napoleon Bonaparte’ın hayatına odaklanacak filmde Napoleon’a geçen yıl Joker filmiyle en iyi erkek oyuncu dalında Akademi Ödülü’nü kazanan Joaquin Phoenix hayat verecek.

Senaryosunda David Scarpa‘nın imzası bulunan film, gelecek yıl sete girecek. Ekibiyle dikkat çeken yapım, çekimlerini Disney’in 20th Century Stüdyoları‘nda tamamlayacak. İki Oscar’lı yıldız ismin birleştiği filmin yapımcılığını ise Kevin Walsh‘la birlikte yönetmen Scott birlikte üstlenecek.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hollywood

Disney’den Pamuk Prenses Açıklaması

Peter Dinklage tarafından yapılan sert eleştirlere cevap geldi.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Disney

Disney, gelecek filmi Pamuk Prenses (Snow White) hakkında Peter Dinklage tarafından yapılan sert eleştiriye cevap verdi.

Game of Thrones dizisiyle Emmy ödülü kazanan Peter Dinklage, Disney tarafından hayata geçirilecek live-action Pamuk Prenses (Snow White) filmi hakkında sert eleştirilerde bulunmuştu. Katıldığı Marc Maron podcasti “WTF”de konuşan Dinklage, filmi yapacak yapım şirketine şu sözleri söylemişti:

Bir adım geri çekil ve orada ne yaptığına bak. Bana hiç mantıklı gelmiyor. Bir yönden ileri gidiyorsun ama sonra hala yedi cücenin bir mağarada yaşadığına dair o kahrolası ters hikayeyi uyduruyorsun, ne halt ediyorsun adamım?… Pamuk Prenses’i oynaması için Latin kökenli bir oyuncu seçilmesine de şaşırdım.

Yaptığı sert eleştiriler ile dikkat çeken isme, Disney‘in bir sözcüsünden şu şekilde cevap geldi:

Orijinal animasyon filmindeki klişeleri pekiştirmekten kaçınıyoruz. Bu yedi karakterle farklı bir yaklaşım izliyoruz ve cücelik topluluğunun üyelerine danışıyoruz. Uzun bir geliştirme süreci içerisindeyiz. Filmin prodüksiyonu yaklaşınca film hakkında daha fazla bilgi paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.

Canlı aksiyon Pamuk Prenses (Snow White), daha önce 500 Days of Summer ve Andrew Garfield’ın başrolünde bulunduğu Amazing Spider-Man filmlerinin arkasındaki isim Marc Webb tarafından yönetilecek. Filmde prensese ise son olarak West Side Story ile ekranlara gelen Rachel Zegler hayat verecek. Kötü niyetli Evil Queen’i Gal Gadot‘un canlandıracağı filmin prodüksiyon tarihi ise henüz belli değil.

Variety

Okumaya Devam Et

Hollywood

Mortal Kombat 2 Filmi İçin Hazırlıklar Başladı

Filmin senaryosu “Jeremy Slater” tarafından kaleme alınıyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Mortal Kombat 2

Dünya çapında 83 milyon dolar hasılata imza atan, aynı isimli video oyun serisinden uyarlanan “Mortal Kombat”ın ikinici filmi için hazırlıklar başladı.

Warner Bros. ve New Line Cinema ortaklığında çekilen “Mortal Kombat” filminin devamı için hazırlıklar başladı. Disney Plus‘ın Marvel dizisi Moon Knight ile tanınan Jeremy Slater, serinin ikinci filmini kaleme alacak kişi oldu.

Aynı isimli video oyununun dövüş sanatlarından ilham alınarak hazırlanan ilk Mortal Kombat filmi, geçtiğimiz nisan ayında sinemalarda ve HBO Max‘te gösterime girmişti. Karışık eleştirilere maruz kalan film, COVID-19’a rağmen yüksek bilet satışı elde etmişti. Serinin ilk filmi kötü bir dönemde çıkış yapmasına rağmen dünya çapında 83 milyon dolar kazanmıştı.

İlk filmin oyuncu kadrosunda bulunan Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano ve Mehcad Brooks‘un seriye yeniden dönmesi bekleniyor. Konusu hakkında detaylı bilgilerin verilmediği Mortal Kombat 2 filminin kim tarafından yönetileceği ise halen gizliliğini koruyor. Seriye dönüşecek Mortal Kombat‘ın ilk filmi, Simon McQuoid tarafından yönetilmişti.

Variety

Okumaya Devam Et

Günün Haberi

Steve Carell ve John Krasinski “If” Filmi İçin Bir Araya Geliyor

Film, John Krasinski tarafından yazılıp yönetilecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

John Krasinski tarafından yazılıp yönetilecek “If” filminin oyuncu kadrosuna, ismin uzun yıllar boyunca The Office dizsinde birlikte çalıştığı “Steve Carell” dahil oldu.

The Office’in başrol oyuncuları Steve Carell ve John Krasinski, Paramount’un yeni aile filmi “If” için yeniden bir araya gelecek. Krasinski tarafından yazılacak ve yönetilecek filmin başrolünde Krasinski ile Ryan Reynolds yer alacak. Carell‘in dahil olduğu If filminin geri kalan oyuncu kadrosunda ise An Officer and a Gentleman ve Roots yapımlarıyla dikkat çeken Louis Gossett Jr., Oscar’lı Minari filmiyle çıkış yapan Alan Kim ve The Walking Dead oyuncusu Cailey Fleming, Fleabag yıldızı Phoebe WallerBridge ve Fiona Shaw gibi isimler bulunuyor.

Prodüksiyonunun henüz ne zaman başlayacağı belli olmayan If, Krasinski‘nin orijinal fikrine dayanıyor. Film, bir çocuğun hayal gücünü yeniden keşfetme yolculuğunu konu alıyor. Filmin Şükran Günü tatilinden hemen önce, 17 Kasım 2023‘te vizyona girmesi planlanıyor.

Krasinski, ortakları Allyson Seeger ve Andrew Form ile birlikte şirketi Sunday Night aracılığıyla, Reynolds ise şirketi Maximum Effort aracılığıyla If‘in yapımcılığını üstlenecek. Filmin baş yapımcılığı ise George Dewey tarafından yürütülecek.

Variety

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler