Jim Carrey, ‘Kidding’le Ekranlara Geri Dönüyor

Günün Haberi Hollywood

Truman Show, Sil Baştan ve Hayvan Dedektifi gibi unutulmaz filmlerin başrol oyuncusu Jim Carrey, yeni bir dizi ile ekranlara geri dönüyor.

Altın Küre ödülü sahibi Kanadalı komedyen ve sinema oyuncusu Jim Carrey ‘Kidding’ adlı dizi projesi için Showtime ile el sıkıştı. Carrey, en son 90lı yıllarda Living Color’la kapattığı başrol kariyeri ile yaklaşık yirmi yılın ardından tekrar buluşuyor. ‘Kidding’ ile televizyona geri dönmeye hazırlanan Carrey, dizide ana karakter Jeff’i canlandıracak.

Başrollerini Jim Carrey ile birlikte Jason Bateman, Raffi Adlan, Jim Garavente ve Michael Aguilar’ın paylaştığı ‘Kidding’in yönetmen koltuğunda ise ünlü oyuncunun Sil Baştan’da birlikte çalıştığı yönetmen Michel Gondry oturuyor.

Dizinin Konusu:

Jeff diğer adıyla Mr. Pickles; çocuklar için televizyon ikonu olan ve aynı zamanda da milyarlarca dolarlık imparatorluğun yöneten bir isim. Ancak aile hayatında sorunların patlak vermesi Jeff’in büyük bir krizle karşı karşıya kalmasına neden oluyor…

İşte dizinin yayınlanan en son fragmanı:

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up