Jessica Jones’un 3. Sezonundan İlk Fragman

Diziler Günün Haberi

Marvel ve Netflix iş birliği işe iki sezonu geride bırakan Jessica Jones’un 3. sezonundan ilk fragman yayınlandı.

Daredevil, Luke Cage, The Punisher ve Iron Fist gibi dizilerin yeni sezonlarının iptal edilmesinden sonra Jessica Jones‘un da üçüncü sezonla beraber ekranlara veda edeceği bilgisi gelmişti. 14 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak olan dizi, 3. sezonuyla ekranlara veda edecek.

Oyuncu kadrosunda Krysten Ritter, Carrie-Anne Moss, Eka Darville, Benjamin Walker, Jeremy Bobb, Sarita Choudhury, Tiffany Mack, Jessica Frances Dukes, Aneesh Sheth ve Rebecca DeMornay gibi isimlerin bulunduğu dizi 14 Haziran’da yayınlanacak.

New York’ta özel bir dedektif olarak hayatını sürdüren Jessica Jones (Krysten Ritter), yeni aldığı dava sonrası kendisini bir kez daha tehlikeli bir mücadelenin içinde buluyor. Yeni sezon hakkında paylaşılan ilk bilgiler Jessica Jones’un yeni sezonda son derece zeki bir psikopat ile karşı karşıya kalacağını gösteriyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up