Jessica Chastain ve Anne Hathaway’li Film Yolda

Hollywood Manşet

İki başarılı isim Jessica Chastain ve Anne Hathaway zamana damgasını vuracak yeni bir psikolojik gerilim filmi olan “Mothers Instinct”in başrolünü bölüşecekler.

Barbara Abel‘in Derrière la Haine adlı romanından ekranlara uyarlanacak olan Mothers Instinct filminin oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. 1960’larda geçecek filmin başrolünde; The Help, Zero Dark Thirty ve Molly’s Game gibi başarılı yapımlar ile isminden söz ettirmeyi başarmış Jessica Chastain ve son filmi The Witches ile 22 Ekim‘de HBO MAX’da seyirci karşısına çıkan Anne Hathaway bulunuyor.

Olivier Masset-Depasse‘nin yönetmen koltuğuna oturacağı film, 1960’larda geçen iki komşunun muhteşem düzenli hayatlarının belli paranoyak davranışlar ve şüpheler ile yıkılmasını gözler önüne serecek. Yapımın senaryosunda ise Sarah Conradt‘ın imzası bulunuyor.

2018 yapımı Duelles’in yeniden çevirimi olan Mothers Instinct, Amerikan Film Marketi’nde satışa çıkacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up