Jennifer Lopez: Oscar Konusunda Hayal Kırıklığına Uğradım

Hollywood
Jennifer Lopez, Oscar Ödülleri’nde adaylık alamamasını “hayal kırıklığı” olarak değerlendirdi.

Şarkıcı kimliğinin yanı sıra Second Act, The Wedding Planner ve Anaconda gibi filmlerde de rol alan Jennifer Lopez, Lorene Scafaria‘nın yönettiği Hustlers filmiyle geçtiğimiz yıl seyirci karşısına çıktı.

Hustlers filmindeki performansıyla oyunculuk konusundaki başarısını bir kez daha kanıtlayan Jennifer Lopez, Oprah Winfrey ile gerçekleştirdiği bir program sırasında Oscar Ödülleri’nde adaylık alamamasını “hayal kırıklığı” olarak değerlendirdi.

Lopez konu hakkında, “Üzüldüm… Film hakkında çok fazla makale vardı. Kariyerimde hiç olmadığı kadar iyi eleştiri aldım. Ayrıca birçok kez ‘Oscar’a aday gösterilecek, bu olacak. Olmazsa çılgınsınız’ şeklinde yorumlar duydum” sözlerini dile getirdi.

Oyuncu ayrıca, “Ekibimin çoğu yıllardır benimle birlikte – 20, 25 yıl – ve bence çok fazla umutları vardı, onlar da istiyorlardı. Bu yüzden herkesi biraz hayal kırıklığına uğrattığımı hissettim” dedi.

Kaynak: Variety

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up