Jennifer Lopez: “Ben de Batman olabilirim.”

Hollywood

Jennifer Lopez, Batman karakterini canlandırabileceğini dile getirdi.

Amerikalı ünlü oyuncu ve şarkıcı Jennifer Lopez ile Robert Pattinson, Variety dergisinin “actors on actors” adlı, ünlülerin birbirleriyle söyleşi serisine konuk oldu.

Lopez, kendisine “Bence sen harika bir Batman olurdun. İnanılmaz bir Batman” diyen Pattinson’a, “Sen de öyle. Ben de Batman olabilirim. Neden olmasın? Bence bir oyuncu için bunu keşfetmek eğlenceli olurdu.” diye cevap verdi. Lopez’in verdiği cevap Pattinson’ı güldürmüş olsa da, son zamanlarda Hollywood’da değişen dengelerin bir belirtisi olduğu gözetilebilir. Nitekim Bond karakterinin devam filmlerinde başrolde yer alması için bir kadın karakterin arandığını da hatırlatmak gerek.

Pattinson, şu sıralar, yeni Batman filminde siyah pelerini üzerine geçirmeye hazırlanıyor. İngiliz aktör, yeni rolüyle ilgili daha önce verdiği bir röportajda, “Batman’in ahlakı biraz kapalı. Neredeyse tüm çizgi roman karakterlerinin aksine o altın bir çocuk değil. Onun dünya görüşünde bir sadelik var, ama yaşadığı yer tuhaf. Bu da karakteri oynamayı çok daha ilgi çekici kılıyor” demişti.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up