Jason Momoa’lı Bilimkurgu Dizisi See’den İlk Fragman

Diziler

Jason Momoa’nın başrolünü üstlendiği bilimkurgu dizisi See’den ilk fragman yayınlandı.

Peaky Blinders ve Taboo gibi dikkat çekici dizilere imza atan Steven Knight’ın yazdığı, Jason Momoa’nın başrolünü üstlendiği bilimkurgu dizisi See, insanların görme yetisini kaybettiği bir gelecekte geçiyor.

1 Kasım’da açılacak Apple TV+‘ta yayınlanan ilk dizilerden biri olan See, insanların avlanmak, birbirleriyle iletişim kurmak, bir şeyler inşa etmek ve hayatta kalmak için yeni yöntemler geliştirdiği bir dünyanın kapılarını aralayacak. İnsanların yaşadıkları büyük kayba rağmen kurdukları bu düzen, görme yetisine sahip iki kardeşin doğmasıyla sekteye uğrayacak.

Oyuncu kadrosunda Momoa’ya Alfre Woodard, Sylvia Hoeks, Christian Camargo, Nesta Cooper ve Hera Hilmar gibi isimlerin eşlik ettiği See’nin yönetmenleri arasında I Am Legend ve The Hunger Games: Catching Fire gibi filmlerle tanınan Francis Lawrence de yer alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up