Film > Dünya > Hollywood 10 ay önce

Sinefesto

Jason Bateman, Warner Bros. için "The Pinkerton"u Yönetecek

Jason Bateman, Warner Bros.'un yapımcılığını üstlendiği doğaüstü bir intikam ve western karışımı The Pinkerton filmini yönetmeye hazırlanıyor.

Hikaye ilk olarak iki yıl önce Warner Bros. ve JJ Abrams'ın Bad Robot'u tarafından satın alındı. Bu, uzun metrajlı filmin yapımcılığını üstlenecek olan Abrams ile yapılan büyük bir anlaşmanın kapanışından bu yana yapım şirketleri arasındaki ilk film oldu. BatemanMichael Costigan ve Hannah Minghella birlikte filmin yapımcılığını üstlenecek. Oyuncu kadrosu henüz belli değil.

Pinkerton, 1850'lerden kalma gerçek hayattaki dedektiflik bürosuna dayanmaktadır. Pinkerton Ulusal Dedektiflik Bürosu, Illinois'de eski bir şerif yardımcısı olan İskoç Allan Pinkerton tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde kuruldu. Teşkilat ilk yıllarında büyük ölçüde demiryolu hırsızlıklarına odaklanmıştı. Bununla birlikte, Pinkerton'ın şöhretindeki yükselişi, 1860'ların başında seçilmiş başkan Abraham Lincoln'e karşı bir suikast girişimini önlediğini iddia ettikten sonra geldi. Bu da Pinkerton ajanlarının İç Savaş sırasında Lincoln'ün kişisel muhafızları olmasına yol açtı.

Bateman ilk uzun metrajlı yönetmenlik deneyimini Bad Words ile yaptı ve bunu The Family Fang ile izledi ve Ozark'ın bölümlerini yönettiği için bir Emmy ve iki SAG Ödülü kazandı.

Collider.

İlginizi Çekebilir