Jared Leto Joker Filmini İptal Ettirmeye Çalışmış

Günün Haberi Hollywood

Jared Leto’nun Joaquin Phoenix başrollü Joker filmini iptal ettirmeye çalıştığı ortaya çıktı.

Yılın en çok merak edilen filmlerinden biri olan Joker, 4 Ekim’de seyirciyle buluştu. Vizyona girdiği ilk hafta sonunda sadece ABD’de değil, tüm dünyada ilgiyle karşılanan film, 234 milyon dolar hasılata ulaşarak yeni bir rekora imza attı. Film ülkemizde 385 bin 488 seyirci sayısıyla tüm zamanların Ekim ayı en iyi yabancı film açılışını gerçekleştirdi.

Hem festivallerde hem de gişede gösterdiği başarının ardından Joker filminin başrolünü üstlenen Joaquin Phoenix, filmdeki performansıyla da eleştirmenlerden tam not almayı başardı.

Phoenix bu performansıyla şimdiden Oscar için adından söz ettirmeye başlarken, Joker’a hayat veren bir diğer oyuncu olan Jared Leto hakkında oldukça ilginç bir haber ortaya çıktı.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre DC sinematik evreninde Joker’ı canlandıran Jared Leto, Phoenix’li Joker filminin çekilmesine daha ilk günden karşı olduğu ve Warner Bros.’un bu filmi iptal etmesi için baskı yaptığı belirtildi.

Oyuncunun, CAA ajansından ayrılmasının sebebi olarak projenin engellenmesini istediği ve istediğini alamayınca ajanstaki temsilcileriyle arasının açıldığı söylendi.

Jared Leto’nun Suicide Squad filminde canlandırdığı Joker karakteri, sinema tarihinde canlandırılan en kötü Joker karakteri olarak da sinemaseverler tarafından eleştirilmişti.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up