Jared Leto: Dün bambaşka bir dünyada yürüdük

Hollywood
Ünlü oyuncu Jared Leto 12 boyunca çölde meditasyon amaçlı inzivaya çekilmişti, inzivadan çıktıktan sonra dünyada olanları öğrenince sosyal medya hesabından şaşkınlığını dile getirdi.

12 gün boyunca çölde inzivaya çekilen ve sessiz meditasyon çalışmasına katılan Oscar ödüllü oyuncu Jared Leto, korona salgını haberlerini öğrenince yaşadığı şaşkınlığı takipçileriyle paylaştı.

Ünlü oyuncu mesajında, ”Vay canına. 12 gün önce çölde sessiz bir meditasyona başladım. Tamamıyla izole edilmiş haldeydik. telefonsuz, iletişimsiz, vs. Dışarıda neler olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Dün bambaşka bir dünyada yürüdük. Sonsuza kadar değişmiş bir dünyada. En azından çıldırtıcı olduğu söylenebilir. Arkadaşlarımdan ve alimden mesajlar alıyorum, neler olduğunu anlamaya çalışıyorum” açıklamasında bulundu.

Arkadaşlarından ve ailesinden mesajlar aldığı söyleyen Leto, hayranları için, “Umarım siz ve yakınlarınız iyisinizdir. Hepinize pozitif enerji gönderiyorum. İçeride kalın, güvende kalın” notunu düştü.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up