James Wan İmzalı Malignant’a İlk Bakış

Hollywood

James Wan’ın yeni film projesi Malignant’tan ilk set karesi paylaşıldı. 

2020 yılının yaz aylarında vizyona girecek olan korku türündeki Malignant’tan ilk set karesi paylaşıldı. New Line Cinema bünyesinde geliştirilen Malignant’ın çekimlerine Eylül ayının 25’inde başlanmıştı. Film, Testere serisi, The Conjuring serisi, Insidious serisi, Death Silence, Fast and Furious 7 , Aquaman gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenen yetenekli isim James Wan’in imzasını taşıyor. Yönetmenin paylaşımı sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Malignant’ın oyuncu kadrosunda Annabelle Wallis, Jake Abel, Maddie Hasson, Jacqueline McKenzie ve Ingrid Bisu gibi isimler yer alıyor.

Malignant’ın senaryosunu Wan ile birlikte Ingrid Bisu kaleme aldı. Bisu, daha önce de James Wan’in yapımcısı olduğu ve The Conjuring evrenine bağlı olan The Nun’da oyuncu olarak karşımıza çıkmıştı. James Wan, çekimleri Los Angeles’ta yapılan Malignant’ın yönetmenliğini üstlenmesinin yanı sıra yapımcı da oluyor.

Malignant’ın konusu hakkında henüz hiçbir detay verilmedi. Malignant, 14 Ağustos 2020 tarihinde sinemalardaki izleyicileriyle buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up