James Norton Yeni Bond Olabilir

Hollywood
İngiliz oyuncu James Norton yeni James Bond için en güçlü aday olarak gösterildi.

James Bond serisine No Time to Die ile veda edecek Daniel Craig‘in yerine kimin geleceği tartışmalarına yeni bir isim daha eklendi. İngiliz James Norton‘ın en güçlü aday olduğu öne sürüldü.

3 Nisan‘da vizyona girecek James Bond serisinin 25’inci filmi No Time to Die ile seriye veda edecek  Daniel Craig sonrası 007‘yi canlandıracak isimler için ortaya atılan iddialara bir yenisi daha eklendi.

Jason Statham ve Emilia Clarke‘ın göz kırptığı, Idris Elba isminin yüksek sesle söylendiği hatta trans birey olasılıklarının tartışıldığı ortamda yeni Bond’un İngiliz oyuncu James Norton olacağı iddia edildi.

Öyle ki Happy Valley ve Grantchester dizilerindeki rolleriyle tanınan 34 yaşındaki aktör, 1952’den beri devam eden serinin en güçlü adayı olarak görüldüğü için risk almak istemeyen bahis siteleri tarafından listeden çıkartıldı.

Bu kadar net bir iddia daha önce DaiL Mail tarafından ortaya atılmış ve yeni 007 kod adlı ajanın siyahi kadın oyuncu Lashana Lynch olacağı açıklanmıştı. Ancak İngiliz gazetesinin iddiası dahil bugüne adı geçen hiçbir isim doğrulanmadı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up