James Cameron’dan Marvel’a Övgü Dolu Sözler

Hollywood Manşet

Avengers: Endgame’in gişede Titanic filmini geçmesinin ardından yönetmen James Cameron’dan yeni bir açıklama geldi: “Film endüstrisinin her zamankinden büyük olduğunu gösterdiniz.”

Vizyona girdiği ilk günden itibaren dünya çapında rekorlara imza atan Endgame, James Cameron’ın imzasını taşıyan Titanic filmini gişede geride bırakmıştı. Avengers Endgame, yalnızca 11 günde dünya genelinde 2 milyar dolar hasılatı aşarak bu sayıya en hızlı ulaşan yapım olmuştu. 2,788 milyar dolar ile tüm zamanların en çok hasılat toplayan filmi Avatar, aynı sayıya 47 günde ulaşabilmişti.

Vizyona girdiği günden itibaren birçok rekora imza atan Avengers: Endgame’e usta yönetmen James Cameron’dan övgü dolu sözler geldi. Tüm zamanların en çok gişe yapan ilk iki filminin (Avatar ve Titanik) yönetmeni ünvanına sahip olan James Cameron, Marvel tarafından kırılan bu rekora da mütevazi bir dille karşılık verdi.

Twitter hesabından paylaştığı görsel ile Avengers: Endgame vesilesiyle tüm Marvel Sinematik Evreni’ne büyük övgülerde bulunan Cameron şu sözleri dile getirdi: “Kevin ve Marvel’daki herkese, bir buzdağı gerçek Titanic’i batırdı. Titanic’iğimi batırmak bir Avengers ekibine bakıyormuş. Burada, bu ışık fırtınası gösterisinin altındaki herkes inanılmaz başarınızı saygıyla selamlıyor. Film endüstrisinin yalnızca sağ salim olduğunu değil aynı zamanda her zamankinden de daha büyük olduğunu gösterdiniz!”

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up