Film > Dünya > Hollywood 1 yıl önce

Sinefesto

James Cameron “Terminatör” Hakkında Konuştu

"Terminatör" serisi ölmeyebilir. James Cameron, "Smartless" podcast'inde, 1984'te yüksek bir hızla başlayan "Terminatör" serisi hakkında konuştu.

Cameron, podcast'te "Başka bir 'Terminatör' filmi çekseydim ya da tartışılan ve hiçbir şeye karar verilmemiş olan bu seriyi yeniden başlatmayı denersem, bunu kötü robotların çıldırmasından daha çok yapay zeka tarafıyla ilgili yapardım.” ifadelerini kullandı.

"Deadpool" yönetmeni Tim Miller'ın, Cameron'ın Terminatör hikayesinin son versiyonunu üstlenmişti. Yönettiği "Dark Fate"in, orijinal yıldızlar Linda Hamilton ve Arnold Schwarzenegger'i sırasıyla Sarah Connor ve T-800 Terminator olarak yeniden bir araya getirerek "The Terminator" serisini canlandırması gerekiyordu.

Cameron geçtiğimiz günlerde “Avatar: The Way of Water” basın turu sırasında “Dark Fate”in ortaya çıkışından 'makul ölçüde mutlu' olduğunu ancak orijinal yıldızları geri getirmenin tabuta çakılan çivi olduğunu söyledi. Cameron ve Miller arasında bir çekişme noktasıydı. Cameron, Schwarzenegger olmadan "Dark Fate" yapmayı reddediyordu ve Miller, yalnızca Hamilton'ı geri istiyordu.

Cameron ilk iki "Terminatör" filmini yönetti ve yazdı; 1991 yapımı devam filmi "Terminatör 2: Mahşer Günü" genellikle şimdiye kadar yapılmış en büyük aksiyon filmlerinden biri olarak kabul edildi. Ardından gelen ve tümü eleştirmenler tarafından eleştirilen üç devam filmi ile hiçbir ilgisi yoktu.

Variety.

İlginizi Çekebilir