‘James Bond’ Kamera Karşısına Geçiyor

Dünya Manşet

Metro-Goldwyn-Mayer’in yaşadığı mali sorunlar nedeniyle çekimleri durdurulan James Bond’ serisinin yeni filmi hakkındaki ayrıntılar bugün belli olacak.

Dağıtımcı firma Sony Pictures’ın bugün düzenleyeceği basın toplantısında filmin yönetmeni ‘Sam Mendes’ ve filmin bazı oyuncuları kamera karşısında açıklamalarda bulunacaklar.

Her ‘Bond’ filminden önce dolaşan dedikodular 23. serininde peşini bırakmadı. Serinin son iki filminde ‘Bond’ karakteriyle karşımıza çıkan ‘Daniel Craig’in 23. seride de ‘Bond’ olarak kamera karşısına geçeceği kesinleşti. Filmin yönetmenliğini ise ‘Amerikan Güzeli’ (American Beauty) filmiyle oscar kazanan Sam Mendes’e verildi. Azap Yolu (Road to Perdition)  filminde birlikte çalışan Sam Mendes ve Daniel Craig’e  İspanyol aktör Javier Bardem ve İngiliz oyuncu Ralph Fiennes’in eşlik etmesi bekleniyor. Bond’un Patronu ‘M’ rolünde ise ‘Judi Dench’ görülecek. Filmin nerede çekileceği kesinlik kazanmazken, Hindistan’da tren sahnesi olduğu söylentiler arasındadır.

Filmin gösterime girme tarihi de belli oldu. Yeni Bond filmi İngiltere’de 26 Ekim 2012’de, ABD’de ise 9 Kasım 2012’de seyirciyle buluşacak. Gelecek yıl aynı zamanda Bond serisinin başlamasının 50. yılı kutlanacak.

sinefesto.com/ Barış Karabulut

Yorumlar

 

1 Yorum

  1. Oleyy çıksın da gidelim..

    Reply

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up