Jake Gyllenhaal ve Benedict Cumberbatch Aynı Filmde Buluşuyor

Günün Haberi Hollywood

Jake Gyllenhaal ve Benedict Cumberbatch, Steven Knight‘ın kaleme aldığı Rio filminde başrolleri üstlenecekler.

Steven Knight‘ın kaleme aldığı ‘Rio’ filminin yönetmen koltuğunda Luca Guadagnino‘nun oturacağı, başrollerini ve yapımcılığını Benedict Cumberbatch‘le Jake Gyllenhaal‘ın üstlenecekleri, ikiliye Michelle Williams‘ın eşlik edeceği belirtilmişti.

Fakat daha sonra Guadagnino ve Williams’ın başka projeler nedeniyle filmden ayrıldıkları duyurulmuştu. Filmin yönetmenliği için Patrick Melrose‘da Cumberbatch’i yöneten, iyi bir performansa imzasını atan Edward Berger seçilirken, Williams yerine henüz bir isim getirilmedi.

Film iki arkadaşın uzun bir aradan sonra Rio şehrinde bir araya gelmelerini konu alacak. Bu arkadaştan birisi gazeteci iken diğeri epey başarılı bir ekonomist. Filmin konusu henüz duyurulmazken, çekim tarihi de açıklanmadı. Cumberbatch, Brexit adlı TV filminin çekimlerini tamamladı, Gyllenhaal Spider-Man: Far From Home‘un çekimlerine devam ediyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up