J.J. Abrams, HBO Max İçin Üç Yeni Dizi Hazırlayacak

Diziler Günün Haberi
J.J. Abrams, HBO Max için Justice League Dark, Overlook ve Duster isimli üç dizi hazırlayacak.

WarnerMedia’nın yayın platformu HBO Max, gelecek ay seyirciyle buluşacak. İçerisinde Friends ve The Big Bang Theory gibi önemli yapımların yer alacağı platform aynı zamanda Gossip Girl gibi yeni uyarlamalara da ev sahipliği yapacak.

Hollywood Reporter’ın haberine göre J.J. Abrams‘ın yapım şirketi Bad Robot, HBO Max için üç yeni dizi hazırlayacak. DC çizgi roman serisi Justice League Dark, The Shining filminden hatırladığımız Overlook oteli ve Abrams‘ın senaryosunu kaleme alacağı Duster isimli üç proje Bad Robot şirketi tarafından hayata geçirilecek.

Duster, 1970’lerin Amerika’sında tehlikeli bir suç sendikası için çalışan bir sürücünün hikayesine odaklanacak. Dizinin senaryosunu Abrams ile birlikte The Walking Dead ve Parenthood yapımlarında imzası bulunan LaToya Morgan kaleme alacak.

Stephen King’in aynı adlı romanından beyaz perdeye taşınan The Shining’in ikonik oteli Overlook ise bir diğer yapımın konusu olacak. 10 bölümlük dizi olarak hazırlanacak Overlook‘un senaryosunu Dustin Thomason ve Scott Brown kaleme alacak.

Üçüncü dizi ise Justice League Dark evreninde, detayları henüz açıklanmayan karakterlere odakalanacak. Justice League Dark, içerisinde Zatanna, Deadman, Swamp Thing ve John Constantine gibi karakterleri içeriyor.

Hazırlık aşamasına başlanılan dizilerin hangi tarihlerde seyirci karşısına çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

Kaynak: Hollywood Reporter

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up