It: Chapter 2 Filminden İlk Fragman

Günün Haberi Hollywood

Yılın en çok merak edilen filmlerinden birisi olan It: Chapter 2’nun fragmanı yayınlandı.

Dünyaca ünlü korku yazarı Stephen King’in romanından uyarlanan It’in devam halkası olan It: Chapter 2, ilk filminin ardından seyirciyi 27 yıl sonrasına götürüyor.

İlk filmi ile oldukça ilgi gören film, ergenlik çağındaki karakterlerin Pennywise adında bir çeşit uzaylı olan ve kasabaya 27 yılda bir gelerek çocukları kaçırarak onlardan beslenen Pennywise ile mücadelelerini konu ediniyordu. İlk filmin ardından ikinci film, tam 27 yıl sonrasını konu edinecek. Tüm karakterlerin 27 yıl yaşlanmış halini izleyeceğimiz yeni filmde Pennywise’ın geri dönüşü sebebiyle, çocukken söz verdikleri gibi kasabaya geri dönen yetişkinler bir kez daha şeytani palyaço ile karşı karşıya gelecek.

Stephen King roman uyarlamasının devam filmi It: Chapter Two’nun başrollerinde Jessica Chastain, James McAvoy; Bill Skarsgard, Bill Hader, Xavier Dolan, James Ransone ve Jay Ryan gibi isimler yer alıyor.

It: Chapter 2’nun ülkemizdeki izleyicileriyle 6 Eylül 2019’da buluşması beklenenler arasında yer alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up