İşte Yeni Al Capone

Hollywood Yakında
İşte Yeni Al Capone
Efsanevi mafya lideri Al Capone’nin hayatı yeniden beyaz perdeye uyarlanıyor. Josh Trank‘in çekeceği filmde Capone’nin yükseliş yılları anlatılacak.

Bugüne kadar hakkında pek çok film çekilen İtalyan asıllı ABD’li mafya lideri Al Capone’nin hayatı bir kez daha film oluyor. Josh Trank‘ın senaryosunu yazıp yönetmenliğini de üstleneceği filmde, mafya liderini Hollywood’un ünlü isimlerinden Tom Hardy canlandıracak. Biyografi olarak çekilecek filmin ilk bölümü Chicago’da Al Capone’nin yükselişini anlatacak. İkinci bölümde Capone’nin diğer çetelerle mücadelesi, son bölümde ise hapishane yılları ve 48 yaşında ölümü konu edilecek.

Al Capone‘ye Tom Hardy hayat verirken, Capone’nin eşi Mae olarak karşımıza Linda Cardellini çıkacak. Deadline‘de yer alan habere göre, kadrosunda Matt Dillon, Kyle MacLachlan, Jack Lowden ve Katherine Narducci gibi isimlerin yer alacağı filmin çekimleri nisan ayında başlayacak filmin vizyon tarihi net değil.

İşte Hardy‘nin paylaştığı ilk kare.

Chasing Fonzo…?????????????

Tom Hardy (@tomhardy)’in paylaştığı bir gönderi ()

48 yaşında ölen Capone’nin yaşamı hakkında bugüne kadar bir düzine film çevrilmişti. Robert De Niro, Rod Steiger, Tom Hanks, Al Pacino ve Ben Gazzara gibi aktörler Al Capone’yi sinemada canlandırmıştı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up