İşte Mecnun’un Yeni Leyla’sı!

Diziler Manşet

‘Leyla ile Mecnun’ dizisinin setinde yaşanan olayların ardından sözleşmesi feshedilen başrol oyuncusu Ezgi Asaroğlu’nun yerine aranan isim belli oldu.

‘Leyla ile Mecnun’ dizisinin setinde yaşanan dayak olayının ardından sözleşmesi feshedilen başrol oyuncusu Ezgi Asaroğlu’nun yerine aranan isim belli oldu.

TRT 1’nin sevilen absürd komedi dizisinin yeni başrol oyuncusu ‘Recep İvedik 3’te Şahan Gökbakar’ın arkadaşı rolüyle dikkatleri üzerine çeken 25 yaşındaki Zeynep Çamcı oldu.

Dizinin yapım şirketi Eflatun Film’in, rol için 50 oyuncu arasından hem güzel, hem de sempatik olduğu için Çamcı’yı seçtikleri öğrenildi.

Ancak İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV ve Sinema bölümü mezunu olan Çamcı dizinin kadrosuna Asaroğlu’nun canlandırdığı Leyla rolüyle değil, başka bir karakterle dahil olacak.

Dizinin Mecnun’u Ali Atay, ileriki bölümlerde Çamcı ile aşk yaşamaya başlayacak. Leyla karakterinin de senaryoda öldürülmesi planlanıyor.

Milliyet

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up