İşte 14 Ekim Haftası Vizyon Filmleri!

Türkiye

14 Ekim haftasında 2’si yerli 7 yeni film gösterime giriyor… 

Bendeyar

Dram ve aksiyon sahneleriyle izleyicinin karşısına çıkacak olan ”Bendeyar” filminin yönetmenliğini Joel Leang yaptı. Senaryosu Haşim Akten’e ait olan filmin müzikleri ise Erkan Mutlu imzası taşıyor.

Filmin künyesi için tıklayınız!

 

Oğul

Atilla Cengiz’in yönetmenliğini, Canan Evcimen’in yapımcılığını yaptığı, uluslararası festivallerde büyük beğeni toplayan ”Oğul” filmi, dram sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak.

Filmin künyesi için tıklayınız!

 

Şey (The Thing)

Matthijs Van Heijningen Jr’un yönettiği ve Mary Elizabeth Winstead, Joel Edgerton, Ulrich Thomsen ile Eric Christian Olsen’ın oynadığı bilimkurgu tarzındaki ”Şey” adlı filmin konusu şöyle:

”Kate, Antartika’da buzulların içine gömülmüş bir uzay gemisi bulan Norveçli bilim adamlarına katılır. Çok uzun zaman önce çarpışmanın etkisiyle ölen bir yaratık bulur. Ancak buldukları ‘Şey’, uyanmak üzeredir. Kate, takımın hayatını kurtarmak için pilotu Carter’la işbirliği yapar. Ancak ‘Şey’, dokunduğu her şeyi taklit edebilmekte ve insanları birbirine düşürmektedir.”

Filmin künyesi için tıklayınız!

 

Hayat Sana Güzel 

David Dobkin’in yönettiği ve Ryan Reynolds, Olivia Wilde, Jason Bateman ile Leslie Mann’ın oynadığı ”Hayat sana güzel” filmi, komedi sahneleriyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Filmin künyesi için tıklayınız!

 

Bir Gün

Lone Scherfig’in yönettiği ve Anne Hathaway, Jim Sturgess, Romola Garai, Patricia Clarkson’ın oynadığı ”Bir Gün” filmi, dram sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak.

Filmin künyesi için tıklayınız!

 

Şeytanın İkizi

Lee Tamahori’nin yönettiği ve Dominic Cooper, Ludivine Saignier, Raad Rawi’nin oynadığı ”Şeytanın ikizi”, dram, suç ve aksiyon sahneleriyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Filmin künyesi için tıklayınız!

 

Üç Silahşörler

Paul W.S Anderson’un yönettiği, Orlando Bloom ve Milla Jojovich’in oynadığı macera ve aksiyon sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak olan ”Üç silahşörler” filminin konusu şöyle:

”Asabi bir genç olan D’Artagnan ve 3 haydut silahşör, kötülüklere karşı koymak için güçlerini birleştirir. Şeytani planları olan Richlieu’yu durdurmak için Buckingham ve hain Milady ile karşı karşıya kalacaklardır.”

Filmin künyesi için tıklayınız!

Sinefesto.com

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up