İstanbul Üniversitesi’nden Kısa Film Yarışması

Türkiye

isuzem kisa film

İstanbul Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (İSUZEM) Kısa Film Yarışması başvuruları başladı.

İSUZEM Kısa Film Yarışması, bireylerin, eğitim-öğretim süreçlerinde yaşadıkları sorunların tespit edilmesi ve çözümü aşamasında üniversite öğrencilerinin yaratıcı ve farklı bakış açılarından faydalanmak amacıyla düzenlenmektedir.

Yarışmanın ana teması “eğitim”dir. Türkiye genelindeki tüm üniversitelerin fakülte, yüksekokul, meslek yüksekokulu ve enstitü öğrencilerinin katılabileceği yarışmaya animasyon, kurmaca ve/veya deneysel nitelikteki kısa filmler kabul edilecek. Gönderilecek kısa filmlerin süresi en az 5 en çok 7 dakika olacak.

Yarışmanın jürisinde yer alan isimler şöyle; Prof. Dr. Alper Cihan, Prof. Dr. Fahrettin Arslan, Doç. Dr. Ergün Yolcu ve Ediz Hun.

Dereceye giren ilk 3 filmin ödüllendirileceği yarışmaya, son başvurular 9 Eylül 2011 Cuma günü mesai saati bitimine kadar yapılabilecek.

Katılımcılar, filmin DVD formatında kaydedilmiş 6 adet kopyası ile birlikte imzalı katılım şartnamesini, eksiksiz doldurdukları katılım formunu, filmin kısa özetini, bir adet fotoğraf ve kısa özgeçmişlerini İSUZEM’e gönderecekler.

Yarışma ile ilgili bilgi ve başvuru formu isuzem.istanbul.edu.tr adresinden veya İstanbul Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Kurumsal İletişim Birimi’nden edinilebilir.

Son Başvuru Tarihi: 9 Eylül 2011 Cuma.

Adres: İstanbul Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Kurumsal İletişim Birimi Bozdoğan Kemeri Cad. No: 1 Vezneciler Fatih/ İstanbul

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up