‘İstanbul Modern Sinema’ Geleceğe Dönüyor!

Etkinlikler Türkiye

İstanbul Modern Sinema’da “Geleceğe Dönüş” zamanı!

Zamanda Yolculuk belgeselinin Türkiye prömiyeri İstanbul Modern Sinema’da gerçekleştirilecek.

Ekran Resmi 2015-11-18 17.03.48

Geleceğe Dönüş Fan Kulübü ortaklığıyla 30. yıldönümünde Geleceğe Dönüş gününü kutlama amacıyla Zamanda Yolculuk (Back In Time) belgeselinin Türkiye prömiyerini yapılıyor.

Yönetmenliğini Jason Aron’ın üstlendiği,  ABD-İngiltere-Kanada yapımı Zamanda Yolculuk Türkçe altyazılı olarak 21 Kasım Cumartesi günü saat 15.00 ve 17.00’de izleyiciyle buluşacak. Zamanda yolculuk üçlemesini ele alan belgesel; oyuncular, ekip, tarihçiler ve hayranlarla yapılan röportajlardan filmin en büyük kahramanı, zaman makinesi otomobil DeLorean’ın yeniden üretilmesine kadar bugün halen yankıları hissedilen Geleceğe Dönüş efsanesini coşkuyla anıyor.

Serinin kahramanları Marty McFly ve Doc Brown 1989’da çıkan devam filminde gelecekte tam olarak 21 Ekim 2015 tarihine yolculuk yapmışlardı. Bu yıl 30. yıldönümünü kutladığımız efsane serinin perde arkasını anlatan Zamanda Yolculuk belgeseli dışında fan videoları da izleyiciyle buluşacak.

———————————————————

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up