İstanbul Film Festivali Biletleri Satışa Çıkıyor

Festivaller Manşet

iksv film

34. İstanbul Film Festivali’nin biletleri 28 Mart Cumartesi sabahı satışa çıkacak.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından on birinci kez AKBANK sponsorluğunda düzenlenen İstanbul Film Festivali’nin biletleri satışa çıkıyor. 4-19 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek 34. İstanbul Film Festivali’nin biletleri 28 Mart Cumartesi sabahından itibaren alınabilir.

Sinemaseverler festival biletlerini 28 Mart Cumartesi günü 10.30’dan itibaren;

– Biletix satış noktaları,
– Biletix Çağrı Merkezi (0216 556 98 00),
– Biletix web sitesi (www.biletix.com),
– Hizmet bedelsiz olarak Atlas ve Rexx sinemalarında açılacak ana gişelerden alabilecek.

34. İstanbul Film Festivali’nde bilet fiyatları tam 17 TL, öğrenci ile 65 yaş ve üstü izleyiciler için ise, 21.30 seansları ve Akbank Galaları’nın ilk gösterimleri haricinde 12 TL olacak. Atlas ve Rexx sinemalarında yapılacak Akbank Galaları ilk gösterimlerinin bilet fiyatları herkes için 20 TL olacak.

İndirimli bilet uygulaması bu yıl da devam ediyor. Hafta içi gündüz 11.00, 13.30 ve 16.00 seanslarının biletleri
5 TL üzerinden temin edilebilecek.

11.00, 13.30, 16.00, 19.00 ve 21.30 seanslarına ek olarak, festivalin Geceyarısı Çılgınlığı bölümündeki filmler, festival boyunca Cuma geceleri Beyoğlu Sineması, Cumartesi geceleri ise Atlas Sineması’nda 24.00 seansında izleyicilerle buluşacak.

BİLETİNİ ERKEN ALAN KAZANIYOR

İstanbul Film Festivali’nde bu yıl 28 Mart’tan itibaren gösterimlerin başlayacağı 4 Nisan tarihine kadar tüm izleyiciler biletlerini %10 indirimli alacak.

LALE KART ÜYELERİ

Lale üyeleri festival biletlerinde ön satış ve % 25’e varan indirimlerden yararlanacak. Öncelikli biletler, Atlas ve Rexx sinemalarının yanı sıra Lale Kart İletişim Merkezi ve Biletix web sitesinden (www.biletix.com) alınabilecek. Lale Kart üyeleri için ön satış dönemi: 24 Mart (Siyah ve Beyaz Lale üyeleri), 25-27 Mart (Kırmızı ve Sarı Lale üyeleri).

Festival Sponsoru AKBANK, Axess Kart sahiplerine festival boyunca hafta içi gündüz seansları hariç satın alacakları biletlerde %20 özel indirimden yararlanabilecekleri bir avantaj sağlıyor.

ÖĞRENCİLER İÇİN PASOFİLM KART

34. İstanbul Film Festivali öğrencilere özel hazırladığı PasoFilm! kartı ile avantajlar sağlıyor. Lisans, ön lisans üniversite ve lise öğrencilerinin, kimliklerini göstererek İKSV binasından 20 TL karşılığında alabilecekleri PasoFilm! kart ile öncelikli bilet alımı, çeşitli mekanlarda festival boyunca indirim ve ücretsiz katalog alma hakkı sunuyor. PasoFilm! kart sahipleri kendi öğrenci kimlikleriyle birlikte 27 Mart Cuma saat 13.00’den itibaren Atlas ve Rexx sinemalarındaki öncelikli bilet alma imkânından yararlanabilecekler.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up