İnsanlar İkiye Ayrılır’dan ilk görseller yayınlandı

Türkiye
‘İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7YÜZ Hikayesi’nden ilk kareler yayınlandı.

Bir Film ve Blu TV ortaklığında çekilen, stream platformu Blu TV‘nin yapımcı olarak yer aldığı ilk sinema filmi olan İnsanlar İkiye Ayrılır‘dan ilk görseller yayınlandı.

BluTv’nin ortak yapımcı olarak imza attığı ilk sinema filmi olma özelliğini taşıyan filmin başrollerini Burcu BiricikPınar Deniz ve Aras Aydın paylaşırken, Başak DaşmanErdem AkakçeNezaket ErdenGökay Müftüoğlu ve Sabahattin Yakut da onlara eşlik ediyor.

Bankaların çeşitli sebeplerden peşine düş-e-medikleri borçları satın alıp, her ne pahasına olursa olsun tahsil etmeyi kendine misyon edinmiş bir şirkette çalışan Duygu ve Bahadır’ın yollarının Ceren’le kesişmesiyle değişen hikâyelerinin anlatıldığı İnsanlar İkiye Ayrılır; oldukça sert bir sistem eleştirisi.

Filmin tasarımcı, yönetmen ve senarist koltuğunda ‘Karışık Kaset’ (2014) filminden tanıdığımız Tunç Şahin oturuyor. Gelecek kış vizyona girmesi planlanan “İnsanlar İkiye Ayrılır”, 2020 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Destekleme Kurulu tarafından desteklenen projeler arasında yer alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up